Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device)

5669 

Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device) od tohoto skvělého výrobce Dr. Lancer je u nás za výhodnou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device) v akci za cenu 5669 Kč.

Katalogové číslo: 819174012098 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device) od skvělé a známé značky Dr. Lancer lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Odhalte hladší a zdravěji vypadající pokožku s patentovaným mikrodermabrazivní zařízením PRO POLISH od Dr. Lancer. Pro Polish je inspirovaný nejmodernějším vybavením používaným na dermatologické klinice Lancer. Kombinuje technologii diamantových hrotů s hlubokým vakuovým sáním. Patentovaná otočná hlavice, speciálně navržené diamantové hroty určené pro obličej a tělo spolu se třemi úrovněmi sání, umožňují pohodlné a profesionální ošetření v soukromí vašeho domova. U tohoto zařízení je vědecky prokázáno, že obnovuje celkový tón a texturu pleti. Výsledky jsou viditelné ihned po použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Lancer
  • EAN: 819174012098
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device)
Dr. Lancer Mikrodermabrazivní přístroj (Pro Polish Microdermabrasion Device)
5669