BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220

3105 

BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220 od známého výrobce BeautyRelax . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220 – nyní pořídíte za 3105 Kč.

Katalogové číslo: 8594166106666 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220 od společnosti s dlouholetou tradicí BeautyRelax , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Jedna z technologií, kterou nabízí přístroj Celluform je působení ultrazvukových vln. Ultrazvukové vlny jsou pro lidské tělo velmi šetrné. Nepoškozují podkožní tkáň. Výkon je optimalizovaný tak, aby ošetření cílilo přímo na tukovou tkáň. Po ošetření přístrojem Celluform je nezbytně nutné dát tělo nějaký čas, než proběhne cyklus nastartovaného procesu v těle. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Po ukončení tohoto procesu je možné bezpečně přístrojové ošetření opakovat. Každá technologie má individuální specifické vlastnosti. Při ošetření pleti je možná jejich vzájemná kombinace. Tím dosáhnete přesně těch účinků, které od používání přístroje Celluform očekáváte. Červené světlo 625nm + ultrazvuková kavitaceK dispozici jsou 4 módy se specifickými účinky: režim 1 červené světlo 625nm + radiofrekvence režim 2 červené světlo 625nm + ultrazvuková kavitace režim 3 červené světlo 625nm + radiofrekvence + vibrace režim 4 vibrace + ultrazvuková kavitace Červené světlo 625nm + ultrazvuková kavitace V tomto režimu aplikační hlavice generuje vysokofrekvenční ultrazvukové vlny, které pronikají do podkoží. Tuková tkáň následně absorbují takto generovanou energii. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Červené světlo 625nm + radiofrekvence + vibrace V tomto režimu působní na tukovou tkáň optimalizovaný výkon radiofrekvence. Tepelným působením dochází ke změnám struktury buněk tuku v podkoží. To má za následek vyhlazení a vypnutí kůže Radiofrekvence působí přímo na spodní vrstvu kůže, odpovědnou za její uvolnění, a stimuluje tvorbu nového kolagenu. Obě technologie, jak ultrazvuk, tak i radiofrekvence působí na tukovou tkáň různými způsoby. Různými technologiemi. Jeho cíl je však stejný. Narušení tukové buňky a uvolnění tuku. Čas ošetření v jeden den by neměl přesáhnout 15 minut. (pokud má uživatel dobrou fyzickou kondici, lze i 20 minut) V případě párové části těl rozdělit tento čas na polovinu. Tzn. 7,5 minuty jedno stehno a 7,5 minut druhé stehno. (popřípadě 10 + 10 minut) Ošetřit lze najednou maximálně dvě partie ve frekvenci maximálně jedenkrát do týdne. Stejnou partii je možné ošetřit nejdříve za 7 dní. (zde opět záleží na fyzické kondici uživatele. Pokud nemá uživatel žádné výrazné zdravotní problémy z hlediska kondice, stejnou partii lze ošetřit již za 5 dní). Příklad rozvrhu ošetření těla Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle paže + lýtka volno volno stehna + lýtka volno volno volno

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166106666
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220
BeautyRelax Masážní ultrazvukový přístroj na formování postavy CelluForm BR-1220
3105