BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance

2010 

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance od výrobce s dobrým jménem BeautyRelax . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance zrovna nyní za cenu 2010 Kč.

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance od přední společnosti BeautyRelax je k dostání za výborné peníze. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

BeautyRelax Rflift Elegance bude o vaši plet pečovat hned 4 pokročilými technologii. Určeno pro obličej, krk a dekolt. Radiofrekvenční vlny přímo zacílí na podporu tvorby vlastního kolagenu. EMS elektrické pulzy stimulují obličejové svaly. Vysokofrekvenční vibrace zlepší lokální krevní oběh a látkovou výměnu. Fotonová terapie se třemi barvami má celou řadu blahodárných účinků na vaši pleť. Optimální velikost aplikační hlavice pro ošetření všech záhybů obličeje. BeautyRelax Rflift Elegance představuje dokonalé skloubení elegantního designu a efektivních technologií ošetření pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166119727
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance
BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Elegance
2010