Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Mint

4224 

Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Mint od tohoto výrobce Foreo . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Mint aktuálně za 4224 Kč.

Katalogové číslo: 7350092139922 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Mint od předního výrobce Foreo . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Pečujte o svá ústa se sonickým zubním kartáčkem FOREO ISSA 3, který je navržen tak, aby poskytoval kompletní péči o zuby, dásně, tváře a jazyk. Kartáček je vyroben z lékařského neporézního silikonu a je zcela vodotěsný. Díky chytré švédské konstrukci se může pochlubit výdrží baterie až 365 dní používání na jedno nabití. Štíhlá hybridní kartáčková hlava s vlnou je vybavena štětinami odolnými proti bakteriím, které účinně bojují proti zubnímu plaku a zároveň jsou šetrné k dásním. Silikonové výstupky na zadní straně nabízejí cílené čištění tváří a jazyka.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092139922
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Fuchsia
Foreo Silikonový sonický zubní kartáček ISSA 3 Mint
4224