Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050

2499 

Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050 od spolehlivé značky Concept lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050 zrovna teď v akci za 2499 Kč.

Popis

Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050 od spolehlivého výrobce Concept je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Ultrazvuková špachtle Concept PO2050 je malá kosmetická pomůcka, se kterou dosáhnete velkých výsledků. Efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Je vhodná pro všechny typy pleti a vyplatí se používat v každém věku. Pomáhá s bojem proti akné a předchází vzniku prvních vrásek. Pravidelným používáním zlepšuje kvalitu pleti a posílí její pružnost. Dopřejte si každý den profesionální péči jako ze salónu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Concept
  • EAN: 8595631015124
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050
Concept Multifunkční ultrazvuková špachtle Perfect Skin PO2050
2499