Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet

2352 

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet od známé kvalitní značky Solis . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Skvělý produkt s garancí kvality. Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet ve výhodné ceně 2352 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet od společnosti s předním postavením na trhu Solis je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Dokonalý fén všech dob od značky Solis Swiss Perfection vyniká ve všech vlastnostech. Vyrobený je ve Švýcarsku podle vysokého standardu kvality, aby byl odolný a vydržel mnoho let. Efektivně suší vlasy k dokonalosti s o 50% vyšším tlakem vzduchu a o 40% větším průtokem vzduchu než běžné fény. Vysuší tak Vaše vlasy rychle a šetrně. Profesionální střídaví motor s výkonem 2300 W výrazně zkrátí dobu vysoušení a ochrání je před vystavením nadměrnému teplu. Díky integrované iontové technologii budou Vaše vlasy lesklé, zdravé a bez krepatění. Funkce studeného vzduchu Vám Váš účes přirozeně zafixuje. Použití turmalínu a keramiky zvyšuje uvolňování více negativních iontů a urychlí tak proces vysoušení a získání hladkých vlysů. Keramická část fénu zajišťuje stálou teplotu a jemné rozložení tepla. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí. Ergonomická rukojeť padne do každé ruky a zabraňuje předčasné únavě. Závěsné očko na konci rukojeti usnadní skladování. Odnímatelný filtr zajistí snadné čištění. Součástí je koncentrátor pro lepší rozložení tepla.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210968573
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Violet
2352