Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý

2739 

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý od známé společnosti Silk`n je k dostání teď opravdu levně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý právě teď za cenu 2739 Kč.

Katalogové číslo: 8712856064731 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý od této spolehlivé značky Silk`n lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Pro mimořádně čistší a bělejší zuby použijte Silk”n SonicSmile. Tento inovativní ultrazvukový kartáček čistí zuby mnohem lépe než běžný ruční kartáček a je účinnější než většina ostatních elektrických kartáčků na trhu. Inteligentní funkce SonicSmile podporují dentální zdraví a hygienu. Účinně odstraňuje plak, činí dásně zdravější a zuby viditelně bělejší. Nyní můžete zažít dokonalou ústní hygienu s využitím nejnovější vyspělé technologie! Sonický zubní kartáček pro čistější a bělejší zuby Rychlé výsledky při použití po dobu nejméně 4 minut denně 31 000 kmitů za minutu 5 režimů čištění : White (bělení), Clean (čištění), Polish (leštění), Massage (masáž) a Study (studium, učení) Časovač inteligentního intervalu Lze použít až tři týdny na jedno nabití Vodotěsné (IPX7): vhodné pro použití ve sprše a vaně Indikátor nabíjení Obsahuje indukční nabíječku a USB adaptér Obsahuje dvě čistící hlavy Vhodný i pro citlivé zuby, citlivé dásně, zanícené dásně, krvácející dásně, rovnátka, zubní výplně a všechny typy zubních implantátů ODSTRAŇOVÁNÍ PLAKU S MANUÁLNÍM ZUBNÍM KARTÁČKEM ? Většina lidí pro čištění zubů používá běžný ruční kartáček na zuby. Věděli jste ale, že je pro mnoho z nás obtížné zuby čistit po dobu 2 minut, i když je to doporučeno zubními lékaři po celém světě? Mnoho lidí také čistí zuby příliš tvrdě, což může poškodit dásně. Kromě toho může ruční zubní kartáček provádět jen několik stovek pohybů za minutu, což je výrazně nižší počet než počet pohybů dosažených elektrickými kartáčky. Mnoho zubních lékařů doporučuje přechod na elektrické kartáčky jednoduše proto, že nabízí více výhod, jsou mnohem efektivnější v odstraňování plaku a nečistot . Zubní kartáčky SonicSmile mají design hlavy kartáčku stejný jako má ruční kartáček, proto pro Vás bude přechod mnohem jednodušší.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856064731
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý
2739