Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black

2799 

Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black od výrobce s dlouholetou historií Oral B , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black za bezkonkureční cenu 2799 Kč.

Katalogové číslo: 4210201415329 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black od společnosti se zárukou kvality Oral B je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Elektrický zubní kartáček iO s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů. Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou 100% zdravější už za jeden týden. 4 čistící režimy: pro každodenní čištění, jemný režim, super jemný a bělící. Vylepšený smart senzor tlaku signalizuje kontrolkou pomocí červené, bílé nebo zelené barvy, pokud při čištění tisknete příliš, málo nebo správně. Propojitelné s aplikací Oral-B s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth rozhraní. Podmínky akce „100 dní záruka vrácení peněz”: Formulář pro vrácení výrobku:

 

Informace o produktu

  • Značka: Oral B
  • EAN: 4210201415329
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black
Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 4 Matt Black
2799