NanoSPACE Antivirový Šátek – Tmavě modrý

549 

NanoSPACE Antivirový Šátek – Tmavě modrý s pečetí kvality od NanoSPACE , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. NanoSPACE Antivirový Šátek – Tmavě modrý levně za 549 Kč.

Katalogové číslo: 8594183612041 Kategorie: Štítek:

Popis

NanoSPACE Antivirový Šátek – Tmavě modrý od výrobce NanoSPACE je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Antivirový šátek nanoSpace představuje spolehlivou ochranu před agresivními škodlivými látkami, jako jsou prach, smog, pyl, spory plísní, viry, infekce či alergeny poletující ve vzduchu. Šátek obsahuje nanovlákennou membránu, která zachytí až 99,9% uvedených škodlivin. Nanovlákno je 1000krát tenčí než lidský vlas a pouhým okem je neviditelné. Vyrábí se z organických i anorganických materiálů a využívá se pro výrobu filtrů. Své místo ale najde i v kosmetice či zdravotnictví. Nanovláknovou membránu je možno představit si jako velmi hustou síť či filtr, v němž jsou tak malé otvory, které umožní pouze průchod molekuly vzduchu, nikoliv však molekuly bakterie, viru či alergenu. Rozměry: šátek: 32 x 27 cm, filtr: 15 x 21,5 cm Výhody antivirového šátku: spolehlivé zachycení virů, bakterií, prachových, pylových i smogových částic obsahuje nanočástice stříbra, díky kterým nemohou mikroorganismy ve struktuře šátku přežívat a množit se díky svému prodyšnému materiálu je vhodný na sport i pro každodenní běžné užití vhodné pro alergiky, astmatiky a osoby se sníženou imunitou univerzální velikost pratelný, nová verze s vyměnitelným nosním klipem (2 náhradní klipy v balení) vyrobeno z funkčního materiálu Coolmax – vhodný do extrémně teplého i studeného počasí speciálně tvarovaný střih – chrání obličej i krk, díky dvoukomorové brzdičce šátek pevně drží a nepadá Možné využití: během chřipkové či jiné epidemie v místech vysoce zasažených smogem (velká města) během pylové sezóny (pokud trpíte alergiemi či astmatem) při cestování při sportu v dopravních prostředcích Doporučené ošetření: Šátek lze prát v pračce na 40˚ C, ale pro zachování membrány co nejdéle funkční doporučujeme praní v ruce či v pračce na jemnější cyklus, a to za použití pracího gelu či prášku bez obsahu chlóru či fosforu. Ideální je jádrové mýdlo. Pokud šátek používáte k ochraně před viry, vždy jej po používání sterilizujte, například pomocí dezinfekce vhodné na nanovlákenné produkty. Pokud perete šátek v ruce, postupujte opatrně, abyste nepoškodili nanovlákenný filtr. Nepoužívejte bělidla, změkčovadla nebo jiné agresivní přípravky. Nedoporučuje se sušení v sušičce, a to ani na nízkou teplotou. Po oprání šátek nechejte volně uschnout. Šátek rovněž nežehlete a nikdy jej nepřehýbejte v oblasti drátku na polovinu. Drátek je z hliníku, který může být při extrémní námaze zlomen. Při dodržení těchto zásad si výrobek zachovává většinu filtrační účinnosti i po několika desítkách pracích cyklů. nanoSPACE Firma nanoSPACE se při výrobě produktů spoléhá výhradně na české dodavatele nanovláken, zároveň veškerá výroba vzniká v České republice. V portfoliu firmy je možno najít ochranné prostředky, jako jsou roušky a šátky s nanovlákny, ale například i ložní prádlo, které je díky nanovlakenné membráně dokonalou ochranou před roztoči a jejich alergeny. Společnost je členem projektu Česko je nano a také jedním ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

 

Informace o produktu

  • Značka: NanoSPACE
  • EAN: 8594183612041
  • Další vlastnosti: Objem 1 ks.  . . . . . . . . .
NanoSPACE Antivirový Šátek - Tmavě modrý
NanoSPACE Antivirový Šátek – Tmavě modrý
549