Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne

1890 

Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne od skvělé a známé značky Ellen Wille . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne – nyní získáte od 1890 Kč.

Katalogové číslo: 821 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne od dodavatele s dlouholetou historií Ellen Wille je právě nyní na našich stránkách v akci. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Délka příčesu 70 cm Rovný, odlehčený příčes, ideální k zahuštění a prodloužení vlastních vlasů sepnutých do gumičky, který se připevňuje jednoduše skřipcem do vlastních vlasů. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd .olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 821
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne
Ellen Wille Power Pieces příčes Champagne
1890