Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito

1690 

Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito značky Ellen Wille je k dostání levně a pohodlně online. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito výhodně za super cenu 1690 Kč.

Katalogové číslo: 835 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito od známého předního výrobce Ellen Wille lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Délka 40 cm. Příčes, který se do vlasů upevňuje skřipcem. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd. olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 835
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito
Ellen Wille Power Pieces příčes Mojito
1690