Molton Brown Jasmine & Sun Rose – EDP 100 ml

2878 

Molton Brown Jasmine & Sun Rose – EDP 100 ml od známého dodavatele Molton Brown lze pořídit u nás za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Molton Brown Jasmine & Sun Rose – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 2878 Kč.

Katalogové číslo: 8080124838 Kategorie: , Štítek:

Popis

Molton Brown Jasmine & Sun Rose – EDP 100 ml od skvělého a známého výrobce Molton Brown je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Jasmine & Sun Rose je popsána jako óda na mnohostrannou kvalitu jasmínu. Svrchní tóny začínají bergamotem, davanou, malinovým listem a černým rybízem. Srdce je květinové. Plné růží, jasmínu a labdana. Nakoneci vás ohromí pižmo s paču a fazolí tonkou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Molton Brown
  • EAN: 8080124838
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz, davana, list maliníku”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, labdanum, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Molton Brown Jasmine & Sun Rose - EDP 100 ml
Molton Brown Jasmine & Sun Rose – EDP 100 ml
2878