La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml

8790 

La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml od tohoto výrobce La Prairie lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml cenově vychází na 8790 Kč.

Katalogové číslo: 7611773081504 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml od výrobce s dobrým jménem La Prairie lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

“Top krém na pleť obličeje se zpevňujícími účinky”. Elegantní krém hydratuje a hýčká, AHA kyseliny provádí jemnou exfoliaci a vyhlazují nerovnosti pleti. Zlepšuje elasticitu a pevnost pleti, dodává zářivý a jemný vzhled. Složení tohoto přípravku je tak jedinečné a účinné, že dokáže pleti poskytnout zářivý vzhled, jaký nepoznala nikdy před tím. Je určen ženám se suchou, ochablou pletí bez života, která trpí viditelnými známkami stárnutí. Určeno pro normální až suchou pleť či pokožku ochablou a bez vitality. Pro zákazníky, kteří požadují větší zpevňující účinky a nejlepší účinky v jednom luxusním přípravku.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773081504
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml
La Prairie Zpevňující a vypínací krém (Skin Caviar Luxe Cream) 50 ml
8790