Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml

2599 

Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Dior je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml výhodně za 2599 Kč.

Katalogové číslo: 3348901368247 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml od spolehlivého výrobce Dior , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Sauvage Eau de Parfum od značky Dior je orientálně-fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny osvěžujícího bergamotu, aby následně přešla do nezaměnitelné kombinace levandule, sečuánského pepře, anýzu a muškátového oříšku. Vůni uzavírá sladká vanilka společně s ambroxanem. Na trh byla uvedena v roce 2018 a tváří vůně se stal herec Johnny Depp.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901368247
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, anýz, sečuánský pepř, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, fougerová, kořenitá”}}.  . . . . . . . . .
Dior Sauvage - EDP (plnitelná) 100 ml
Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml
2599