Dior J´adore – EDP 150 ml

3816 

Dior J´adore – EDP 150 ml značky Dior . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte tento produkt bezpečně online. Dior J´adore – EDP 150 ml v akci za cenu 3816 Kč.

Katalogové číslo: 3348901237116 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior J´adore – EDP 150 ml od společnosti s úžasnou pověstí Dior je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Extrémně ženská průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Ženy jí podlehly! Řekly J´adore a zamilovaly se. Objevily nové dimenze svých emocí. Potěšení ještě smyslnější, ještě osobnější, tajné chvilky s vůní – v srdci i na těle. Ženskost vyhrála. Vůně byla uvedena na trh v roce 1999.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901237116
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka, ostružina”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, švestka, jasmín, konvalinka, růže, orchidej, frézie, tuberóza”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, bergamot, broskev, magnólie, meloun, hruška”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Dior J´adore - EDP 150 ml
Dior J´adore – EDP 150 ml
3816