ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110

249 

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110 od skvělé a známé značky Ardell lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110 levně za 249 Kč.

Katalogové číslo: 074764489470 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110 od značky Ardell je u nás za bezkonkurenční cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110

Společnost Ardell vyvinula převratnou inovaci magnetických řas: flexibilní pásek s jedním souvislým magnetem. Řasy Mega Hold jsou první na trhu s magnetickými řasami, nabízející magnetický pásek řas, který je měkký a pružný, takže je možné jej zastřihnout podle potřeby. Žádné obavy o počet magnetů na pásku, protože řasy Mega Hold s jedním souvislým magnetem poskytují ultra držení a super pohodlí. Pro uchycení řas je možné použít magnetický linkovač Ardell nebo lepící linkovač Duo.

 
 
UPOZORNĚNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Pokud máte již existující zdravotní stav očí, před použitím se poraďte se svým lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte jej používat a poraďte se se svým lékařem. Používejte pouze podle pokynů. Pouze k zevnímu použití. Nenoste magnetické řasy nebo oční linky při vyšetření magnetickou rezonancí nebo v její blízkosti.
 
 
 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764489470
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold - 110
ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 110
249