XerJoff Sketchbook P.33 – EDP 100 ml

7349 

XerJoff Sketchbook P.33 – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií XerJoff lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. XerJoff Sketchbook P.33 – EDP 100 ml ve slevě pouze nyní za 7349 Kč.

Katalogové číslo: 8054320900627 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Sketchbook P.33 – EDP 100 ml od známé kvalitní značky XerJoff je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Sketchbook P.33 od značky XerJoff je dřevitá citrusová parfémová voda pro muže i ženy. Mistrovsky vyrobený flakon v sobě ukrývá klenot – exkluzivní vůni, která je tvořena těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi. Parfémová voda se otevírá svěžími ovocnými tóny bergamotu, jablka, grepu a pikantními bobulkami růžového pepře. Elegantní srdce vás zahrne květinovými tóny kosatce, který je doplněn o svěží balzámově-dřevitou vůni cypřiše a výrazné akordy skořice. Autentické aroma základu zajišťuje cedr, pižmo a jantar. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8054320900627
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, bergamot, grapefruit, růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cypřiš, skořice , kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pižmo, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, citrusová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
XerJoff Sketchbook P.33 - EDP 100 ml
XerJoff Sketchbook P.33 – EDP 100 ml
7349