XerJoff Gran Ballo – EDP 100 ml

6059 

XerJoff Gran Ballo – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem XerJoff , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. XerJoff Gran Ballo – EDP 100 ml aktuálně výhodně za 6059 Kč.

Katalogové číslo: 8033488153281 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Gran Ballo – EDP 100 ml od této přední společnosti XerJoff je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Období, které je mezi tvůrci prémiové parfumerie z Xerjoffu obvykle nazýváno zlatým věkem šlechty, je spojeno s ruskými statky, plesy a sladkými přelivy květinových akordů. Svrchní tóny tvoří aroma lesního ovoce a zralé mandarinky. V srdci odhalující kompozice je gardénie s jasmínem, které jsou mistrovsky protkány jemným zimolezem. Konec vůně je dokonalý díky vanilkovému karamelu, jantaru a santalovému dřevu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488153281
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, santalové dřevo, vanilka, karamel”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, gardénie, zimolez”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, lesní ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}.  . . . . . . . . .
XerJoff Gran Ballo - EDP 100 ml
XerJoff Gran Ballo – EDP 100 ml
6059