Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml

2734 

Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml od přední značky Valentino lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml – cena 2734 Kč.

Katalogové číslo: 3614273261401 Kategorie: , Štítek:

Popis

Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Valentino je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Born In Roma Donna Yellow Dream od Valentina je vůní roku 2021. Adut Akech a Anwar Hadid jsou tvářemi nového parfémového příběhu inspirovaného jedinečnou krásou Říma. Pár se setkává v jedné z kvetoucích zahrad Říma a začíná nová kapitola vůně. Valentino Born In Roma Donna Yellow Dream je vyznáním nespoutané a vášnivé lásky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Valentino
  • EAN: 3614273261401
  • Další vlastnosti: parametry {“hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, liči”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}.  . . . . . . . . .
Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream - EDP 100 ml
Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml
2734