Tiziana Terenzi Kirke – parfém – TESTER 100 ml

2726 

Tiziana Terenzi Kirke – parfém – TESTER 100 ml od spolehlivé značky Tiziana Terenzi je k dostání levně a pohodlně online. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Tiziana Terenzi Kirke – parfém – TESTER 100 ml levně za 2726 Kč.

Katalogové číslo: 8016741102486 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Kirke – parfém – TESTER 100 ml od našeho známého výrobce Tiziana Terenzi je právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Kirke je luxusní chyprově-ovocná vůně pro ženy i muže. Ovocnou hlavu složenou z broskve, malin, marakuji a hrušky doplňují rybízové listy a písčité tóny. V jednoduchém květinovém srdci ucítíte konvalinku, která následně přejde do základu obsahujícího sladkou vanilku, květinu heliotrop, santalov dřevo, pačuli a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741102486
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , santalové dřevo, vanilka, heliotrop”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”broskev, listy černého rybízu, hruška, malina, marakuja, písek”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Tiziana Terenzi Kirke - parfém - TESTER 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke – parfém – TESTER 100 ml
2726