Tiziana Terenzi Ecstasy – parfém 100 ml

3107 

Tiziana Terenzi Ecstasy – parfém 100 ml od značky s dlouholetou historií Tiziana Terenzi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Tiziana Terenzi Ecstasy – parfém 100 ml aktuálně výhodně za 3107 Kč.

Katalogové číslo: 8016741952203 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Ecstasy – parfém 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Tiziana Terenzi . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Ecstasy od Tiziana Terenzi je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje akordy borovice, smrku a oblázků. V srdci ucítíte kombinaci kadidla, pačuli, růže a fialky. Kompozici uzavírá ambra, pryskyřice labdanum, fazole tonka, zemité tóny, santalové dřevo a další dřevité esence. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741952203
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pačuli , růže, kadidlo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, labdanum, santalové dřevo, dřevité tóny, fazole tonka, zemité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”borovice, smrk, oblázky”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Tiziana Terenzi Ecstasy - parfém 100 ml
Tiziana Terenzi Ecstasy – parfém 100 ml
3107