Thomas Kosmala Song In The Wind – EDP 100 ml

3989 

Thomas Kosmala Song In The Wind – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Thomas Kosmala , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Thomas Kosmala Song In The Wind – EDP 100 ml právě nyní za 3989 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110532 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala Song In The Wind – EDP 100 ml od naší známé značky Thomas Kosmala je k dispizici za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Parfémová voda pro muže i ženy Song In The Wind od Thomase Kosmaly patří do rodiny květinově-ambrových vůní. Šafrán propůjčuje směsi bergamotu a maliny bohatý sladký podtón, zatímco v srdci vůně se snoubí růže s přitažlivou vůní pižma a vanilky. V základu ucítíme exkluzivní a vzácné oud tóny agarového dřeva, které doplňuje hřejivá ambra a pačuli. Fantastická vůně, která zdůrazní vaši jedinečnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110532
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, bergamot, malina”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, vanilka, pižmo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), pačuli , ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}.  . . . . . . . . .
Thomas Kosmala Song In The Wind - EDP 100 ml
Thomas Kosmala Song In The Wind – EDP 100 ml
3989