Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black

2990 

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black od dodavatele s dlouholetou historií Solis lze u nás pořídit za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black ve výhodné ceně 2990 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black od skvělého výrobce Solis je k dostání online za výhodnout cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Profesionální fén na vlasy Solis Swiss Perfection Plus 96837 v lesklé černé barvě efektivně suší vlasy k dokonalosti s o 50% vyšším tlakem vzduchu a o 40% větším průtokem vzduchu než běžné fény. Vysuší tak Vaše vlasy rychle a šetrně. Vysoušeč navíc má Smart Sllencer, což znamená, že je fén nejen rychlý, ale i tichý. Optimální nastavení pro Vaše vlasy zajistí možnost výběru ze třech teplotních stupňů a dvou rychlostí proudění vzduchu. Tlačítko studeného vzduchu zajistí přirozenou fixaci Vašeho účesu. Ergonomická rukojeť padne do každé ruky a otočný kabel zajistí snadné použití. Očko na konci rukojeti zajistí snadné uložení. Součástí je koncentrátor, který umožňuje snadné sušení jednotlivých pramenů vlasů. Díky iontové a turmalínové, keramické technologii budou Vaše vlasy lesklé a hladké. Odnímatelný filtr zajistí snadné čištění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210968375
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Black
2990