Solis Fén na vlasy Fast Dry Red

2131 

Solis Fén na vlasy Fast Dry Red od této přední společnosti Solis je k dispizici za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Solis Fén na vlasy Fast Dry Red levně za cenu 2131 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Fast Dry Red od společnosti s úžasnou pověstí Solis – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Fén na vlasy Solis Fast Dry v lesklé červené barvě je vybaven profesionálním motorem na střídavý proud a poskytuje tak až o 50% vyšší sušící výkon ve srovnání s jinými fény. Funkce studeného vzduchu ochladí Vaše vlasy během okamžiku a působí tak, jako přírodní lak na vlasy. Iontová technologie dodává vlasům pružnost a umožňuje rychlejší vysušení. Vybírat můžete ze tří teplotních stupňů a třech rychlostí vysoušení. Fén je opatřen ochranou proti přehřátí. Nedojde tak k poškození vlasů. Díky ergonomické rukojeti a vhodně umístěným tlačítkům je fén vhodný pro leváky i praváky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210969242
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Fast Dry Red
Solis Fén na vlasy Fast Dry Red
2131