Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile

2727 

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile od známého předního výrobce Silk`n je k dispizici za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile – nyní nakoupíte za 2727 Kč.

Katalogové číslo: 8712856052455 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile od výrobce s mnohaletou tradicí Silk`n je právě nyní na našich stránkách v akci. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Inovativní ultrazvukový kartáček je účinnější než většina ostatních elektrických kartáčků na trhu. Inteligentní funkce SonicSmile podporují dentální zdraví a ústní hygienu. Účinně a šetrně odstraňuje plak, činí dásně zdravější a zuby viditelně bělejší. Využijte nejnovější vyspělé technologie! Už znáte SONIC GEL ? Inovativní produkt s jedinečným složením byl speciálně vyvinut pro sonické zubní kartáčky. Je první svého druhu. Sonic Gel neobsahuje žádná abraziva a díky tomu čistí zuby bez jejich poškození. Unikátní složení gelu příspívá k předcházení onemocnění zubů, dásní, i celé dutiny ústní, a tím i ke zdraví celého lidského organismu. Více o produktu najdete zde.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856052455
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile
2727