Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 50 ml

2089 

Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 50 ml od skvělého a známého výrobce Shiseido jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 50 ml na našich stránkách za 2089 Kč.

Katalogové číslo: 768614199885 Kategorie: , Štítek:

Popis

Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 50 ml od výrobce se skvělou pověstí Shiseido je momentálně ve výhodné akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně spadá do kolekce, která je inspirovaná čtvrtí Ginza v japonském Tokiu. Vůně je oslavou žen, jejich citlivosti, jemnosti, ale i vnitřní síly a sebevědomí. Vůně je zahalena do červených odstínů, které symbolizují lásku a vášeň – klenoty, které se skrývají v srdci každé ženy. Tato vůně vás zaujme sladkokyselými úvodními akordy černého rybízu, které prodchne omamná vůně okvětních lístků růže, jejichž intenzitu podkreslují zemité tóny pačuli a lahodná vanilka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a vytvořila ji dvojice parfumérů Karine Dubreuil-Sereni a Maïa Lernout.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 768614199885
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Shiseido Ginza Intense - EDP 90 ml
Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 50 ml
2089