Serge Lutens La Fille De Berlin – EDP 100 ml

2688 

Serge Lutens La Fille De Berlin – EDP 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Serge Lutens lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Serge Lutens La Fille De Berlin – EDP 100 ml na našich stránkách za 2688 Kč.

Katalogové číslo: 3700358123587 Kategorie: , Štítek:

Popis

Serge Lutens La Fille De Berlin – EDP 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Serge Lutens je právě nyní na našich stránkách v akci. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

La Fille De Berlin je orientálně-květinová vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří růže a pelargonie, v srdci je zastoupena vonná tráva palmarosa. Kompozici uzavírá pačuli, mech a med. Na trh byla uvedena v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Značka: Serge Lutens
  • EAN: 3700358123587
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, pačuli , med”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”palmarosa”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Serge Lutens La Fille De Berlin - EDP 100 ml
Serge Lutens La Fille De Berlin – EDP 100 ml
2688