Prada La Femme Intense – EDP 100 ml

2017 

Prada La Femme Intense – EDP 100 ml od výrobce Prada , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Prada La Femme Intense – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 2017 Kč.

Katalogové číslo: 8435137764433 Kategorie: , Štítek:

Popis

Prada La Femme Intense – EDP 100 ml od přední značky Prada je k dostání teď opravdu levně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Prada La Femme Intense je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří exotické květiny ylang-ylang a frangipani. V srdci se rozvoní kombinace tuberózy, jasmínu a pomerančového květu. Kompozici uzavírá kosatec a vetiver společně s vanilkou a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Značka: Prada
  • EAN: 8435137764433
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, květ pomerančovníku, tuberóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, vetiver, kosatec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ylang-ylang, plumérie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Prada La Femme Intense - EDP 100 ml
Prada La Femme Intense – EDP 100 ml
2017