Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem

3938 

Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem od známé společnosti Oxy-Treat – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem aktuálně za super cenu 3938 Kč.

Popis

Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem od skvělé značky Oxy-Treat je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Špičkové dermokosmetické ošetření pro domácí použití, která spojuje mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku se specifickými složkami, které byly speciálně navrženy pro řešení stárnutí pleti a unavené pokožky. Specifické složky Oxy-Treat Anti-Age karnosin, ubichinon a melatonin ve spojení s molekulami PFC bohatými na kyslík podporují omlazení pokožky a stimulaci metabolismu. Anti-age patent od Labo (CH 700 735) pomáhá působit proti stárnutí pleti a oddalovat ho díky přítomnosti hydrolyzovaného sójového proteinu, extraktu z myrty obecné (Myrtus Communis) a teprenonu. Sada obsahuje: Pleťový gel s anti-age účinkem (Deep Oxygen Gel) 50 ml Pleťový fluid s anti-age účinkem (Fluid Finish) 15 ml

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417004619
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem
Oxy-Treat Sada pleťové péče s anti-age účinkem
3938