Oxy-Treat Sada péče proti vráskám

3938 

Oxy-Treat Sada péče proti vráskám od výrobce s mnohaletou tradicí Oxy-Treat je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Oxy-Treat Sada péče proti vráskám – nyní pořídíte za super cenu 3938 Kč.

Popis

Oxy-Treat Sada péče proti vráskám od společnosti s úžasnou pověstí Oxy-Treat lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Špičkové dermokosmetické ošetření pro domácí použití kombinující mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku se specifickými složkami, které byly speciálně navrženy na vrásky a mimické linky. Kúra kombinuje čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky pomocí PFC a specifické transdermální molekuly jako je kyselina hyaluronová (50 kDa), palmitoyl tripeptid-5 a glukonan vápenatý. Ty účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky. Patentovaný komplex (CH 694 954) obsahující pentapeptid-3, acetyldipeptid-1 cetylester, extrakt z anýzu vonného (Pimpinella Anisum) a glukonan hořečnatý působící na mimické linie. Sada obsahuje: Pleťový gel proti vráskám (Deep Oxygen Gel) 50 ml Pleťový fluid proti vráskám (Fluid Finish) 15 ml

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417001618
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Sada péče proti vráskám
Oxy-Treat Sada péče proti vráskám
3938