Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť

3666 

Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť s pečetí kvality od Oxy-Treat lze pořídit u nás za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť právě nyní za bezkonkurenční cenu 3666 Kč.

Katalogové číslo: 8051417019613 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť od tohoto skvělého výrobce Oxy-Treat je u nás za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Špičkové dermokosmetické ošetření pro domácí použití, která spojuje mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku a specifickými složkami, které byly speciálně navrženy pro mastnou, lesklou pleť s rozšířenými póry a nadměrnou sekrecí mazu. Okysličení pokožky pomáhá snižovat zánět a čistí zablokované póry. Kyslík má také schopnost regulovat kožní maz a má zmatňující účinek. Aktivní látky: zinečnatá sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové – má antimikrobiální vlastnosti regulující tvorbu kožního mazu, je to také skvělý hydratační prostředek, kyselina azelaová – normalizuje procesy epidermální diferenciace a působí proti zánětlivým projevům, které někdy doprovázejí přítomnost kožních nečistot, kyselina thioktová – má stahující účinek na rozšířené póry a vysokou antioxidační sílu, která se uplatní zejména v případě nadměrné sekrece mazu. Sada obsahuje: Pleťový gel pro mastnou pleť (Deep Oxygen Gel) 50 ml Pleťový fluid pro mastnou pleť (Fluid Finish) 15 ml

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417019613
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť
Oxy-Treat Sada péče na mastnou pleť
3666