Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť

3666 

Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť od spolehlivé značky Oxy-Treat . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť aktuálně v akci od 3666 Kč.

Popis

Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť od známé kvalitní značky Oxy-Treat lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Špičkové dermokosmetické ošetření pro domácí použití, které spojuje mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku se specifickými složkami, které byly speciálně navrženy tak, aby snižovaly suchost pleti, zarudnutí, praskliny a olupování. Přísun kyslíku zajištěný ošetřením Oxy-Treat na suchou a citlivou pleť je nezbytný pro zpevnění pokožky, proniká do hloubky a přináší nespočet výhod. Působení kyslíku je spojeno s účinky specifických transdermálních molekul panthenolu, pyridoxinu a s extraktem z listů třezalky tečkované. Kombinovaná receptura je doplněna aktivními složkami Labo patentu CH 693 818 obsahující mandlový olej (Prunus Amigdalus Dulcis), sladový extrakt, hydrolyzovaný extrakt z řasy Ulva Lactuca, které obnovují pružnost pleti. Sada obsahuje: Pleťový gel pro suchou a citlivou pleť (Deep Oxygen Gel) 50 ml Pleťový fluid pro suchou a citlivou pleť (Fluid Finish) 15 ml

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417010610
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, suchá pleť”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť
Oxy-Treat Sada intenzivní kompletní péče na suchou a citlivou pleť
3666