Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml

2019 

Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Oxy-Treat je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml aktuálně za 2019 Kč.

Popis

Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml od přední značky Oxy-Treat je právě teď za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Denní krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Kúra kombinuje čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky pomocí PFC a specifické transdermální molekuly jako je kyselina hyaluronová (50 kDa), palmitoyl tripeptid-5 a glukonan vápenatý. Ty účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417002615
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml
Oxy-Treat Denní krém proti vráskám (Day Cream) 50 ml
2019