Orto Parisi Bergamask – P 50 ml

3259 

Orto Parisi Bergamask – P 50 ml od tohoto předního výrobce Orto Parisi je k dostání výhodně. Nakupte si bezpečně a rychle online. Orto Parisi Bergamask – P 50 ml – nyní nakoupíte za 3259 Kč.

Katalogové číslo: 8717774840801 Kategorie: , Štítek:

Popis

Orto Parisi Bergamask – P 50 ml od přední společnosti Orto Parisi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Bergamask od značky Orto Parisi je citrusově pižmový parfém pro muže a ženy, který v roce 2014 vytvořil parfumér Alessandro Gaultieri, jenž se inspiroval italským městem Bergamo a jeho charakteristickou bergamotovou vůní. Bergamask je unikátní a originální vůní, která dokonale kombinuje tradiční a svěží vůni bergamotu s moderními pižmovými tóny, a tím vytváří svěží a elegantní vůni pro každou příležitost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Orto Parisi
  • EAN: 8717774840801
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:” bergamot , bergamot, pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:” koření “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:” pižmo “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, pižmová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”}}.  . . . . . . . . .
Orto Parisi Bergamask - P 50 ml
Orto Parisi Bergamask – P 50 ml
3259