Montale Aoud Night – EDP 100 ml

2091 

Montale Aoud Night – EDP 100 ml od kvalitní značky Montale je u nás za výhodnou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Montale Aoud Night – EDP 100 ml výhodně za super cenu 2091 Kč.

Katalogové číslo: 3760260451512 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Aoud Night – EDP 100 ml od známé značky Montale je k dostání teď opravdu levně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Orientálně-dřevitá vůně Montale Aoud Night je určena pro muže i pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, sicilský citron, ovocné tóny a agarové dřevo. V srdci se rozkládá marocká růže společně s lístky indonéského pačuli. Výraznému základu dominuje santalové a guava dřevo, kůže, ambra a bílé pižmo. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260451512
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, sicilský citron, agarové dřevo (oud), ovoce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, dřevo guava, bílé pižmo, santalové dřevo, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”lístky indonéského pačuli, marocká růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá, orientální”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Montale Aoud Night - EDP 100 ml
Montale Aoud Night – EDP 100 ml
2091