Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml

2569 

Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml od značky se skvělou pověstí Matis Paris je k dostání výhodně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml stojí ted u nás 2569 Kč.

Katalogové číslo: 3579209000434 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml od našeho předního výrobce Matis Paris . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

The Night – vysoce účinný regenerační noční krém s kaviárem představuje komplexní řešení a bezkonkurenční smyslový zážitek v jednom. Kombinuje unikátní sílu francouzského kaviáru bohatého na Omega-3 a minerály, s mořským glykogenem navracejícím jí energii potřebnou k účinné regeneraci. Noční krém dopřává pokožce všechny nezbytné ingredience k tomu, aby získala zpět svůj mladistvý půvab. Jedná se o nekompromisní katalyzátor noční regenerace, což je výsledek působení unikátního výtažku z tamarindu. Po probuzení je pokožka celkově odpočatá, zářivá a krásná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Matis Paris
  • EAN: 3579209000434
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml
Matis Paris Regenerační noční krém Réponse Caviar (The Night) 50 ml
2569