Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – třpytivý tělový olej 200 ml

5899 

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – třpytivý tělový olej 200 ml od této přední společnosti Maison Francis Kurkdjian lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – třpytivý tělový olej 200 ml – nyní získáte od 5899 Kč.

Katalogové číslo: 3700559612675 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – třpytivý tělový olej 200 ml od této přední společnosti Maison Francis Kurkdjian je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Třpytivý tělový olej Baccarat Rouge 540 je inspirován vůní, která byla vytvořena k příležitosti 250. výročí sklárny Baccarat. O výrobu se postaral sám Francis Kurkdjian. Inspiroval se sklárnou, která vyrábí rubínové krystaly přidáváním zlata do roztaveného skla. Následné zahřátí na 540°C dává rubínům sytě rudou barvu. Hrdé úvodní tóny patří šafránu a jasmínu, okouzlující srdce rozvoní smyslná ambra a základ se nese na dřevitých tónech cedru a pryskyřice. Vůně jako stvořená pro vzácné příležitosti, to je Baccarat Rouge 540. Dává vyniknout vaší jedinečnosti, vašemu vkusu a eleganci. Tělový olej vyniká svou lehkou a nemastnou texturou, díky které se po aplikaci rychle vstřebá, pokožku zvláční, regeneruje a zanechá ji hedvábně hebkou a provoněnou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559612675
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pryskyřice”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, šafrán”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, sladká”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”}}.  . . . . . . . . .
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 - třpytivý tělový olej 200 ml
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – třpytivý tělový olej 200 ml
5899