Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml

7399 

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml od známé značky Maison Francis Kurkdjian . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml aktuálně zrovna za 7399 Kč.

Katalogové číslo: 3700559603116 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml od známé kvalitní značky Maison Francis Kurkdjian , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Unisex parfémovaná voda Baccarat Rouge 540 byla vytvořena k příležitosti 250. výročí sklárny Baccarat. O výrobu se postaral sám Francis Kurkdjian. Inspiroval se sklárnou, která vyrábí rubínové krystaly přidáváním zlata do roztaveného skla. Následné zahřátí na 540°C dává rubínům sytě rudou barvu. Hlavou parfému Baccarat Rouge 540 od světové známé značky na poli niche parfémů, Maison Francis Kurkdjian, je jasmín a šafrán. Srdce postupně uvolní dřevité tóny ambrového dřeva. Základ upoutá vůní cedru a jedlové pryskyřice. Vůně jako stvořená pro vzácné příležitosti, to je Baccarat Rouge 540. Dává vyniknout vaší jedinečnosti, vašemu vkusu a eleganci. Oslňte tímto parfémem i Vy! Uvedení parfému na trh bylo v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559603116
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pryskyřice”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, šafrán”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 - EDP 200 ml
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 – EDP 70 ml
7399