Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 35 ml

2299 

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 35 ml od dodavatele s dobrým jménem Maison Francis Kurkdjian je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 35 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 2299 Kč.

Katalogové číslo: 3700559611036 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 35 ml od našeho předního výrobce Maison Francis Kurkdjian . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

V této citrusové a květinové vůni se kalábrijský bergamot mísí s akordem slunečních tónů a smyslného pižma. V dokonalé harmonii, zahalené aurou teplého světla, vytvářejí jemnou parfémovanou vodu s teplou a slunnou notou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559611036
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”35 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květinové tóny, sluneční tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte - EDP 200 ml
Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 35 ml
2299