Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 200 ml

8299 

Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 200 ml od kvalitní značky Maison Francis Kurkdjian je právě nyní na našich stránkách v akci. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 200 ml k sehnání zrovna v akci za 8299 Kč.

Katalogové číslo: 3700559611043 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 200 ml od společnosti s úžasnou pověstí Maison Francis Kurkdjian je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Aqua Celestia Cologne forte je svěží citrusová vůně prosycená lahodnými ovocnými notami. Aromatickou vůni bergamotu a černého rybízu umocňuje přítomnost mimózy a jasmínu s ovocnými akcenty. Průzračná Aqua Celestia Cologne Forte připomíná obzor, kde azurové moře splývá s blankytnou oblohou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559611043
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, mimóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”}}.  . . . . . . . . .
Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte - EDP 200 ml
Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 200 ml
8299