Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Fialová

4192 

Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Fialová zboží dodává Lelo je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Fialová zrovna teď v akci za 4192 Kč.

Katalogové číslo: 7350075028175 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Fialová od této spolehlivé značky Lelo je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online.

ENIGMA ™ je luxusní vibrátor s dvojitým účinkem, který je navržen tak, aby dráždil jak celý klitoris – jeho viditelné i neviditelné části – tak bod G pro orgasmus tak intenzivní, že vás vynese do orgasmických výšin. S možností obou druhů stimulace vám nabízí přístup k oběma druhům vyvrcholení. Něžnost vibrátoru zdůrazňují použité materiály – vysoce kvalitní bezešvé provedení ze 100% lékařského silikonu. ENIGMA ™ je navíc 100% vodotěsná, takže si s ní budete moci užívat ve sprše, ve vaně nebo kdekoliv se vám zlíbí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lelo
  • EAN: 7350075028175
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá
Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Fialová
4192