Lancome Idôle Nectar – EDP 50 ml

2273 

Lancome Idôle Nectar – EDP 50 ml od známé společnosti Lancome lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Lancome Idôle Nectar – EDP 50 ml zrovna nyní za cenu 2273 Kč.

Katalogové číslo: 3614273749459 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lancome Idôle Nectar – EDP 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Lancome je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Lancome Idole Nectar je krásná a sofistikovaná orientální vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2022 francouzskou kosmetickou značkou Lancome. Aromatickou kompozici otevírá luxusní kytice růží. Srdce vůně tvoří delikátní akord sladkého popcornu a tóny horkého karamelu. Kompozici dotváří nejjemnější sladkost vanilky. Parfémová voda Lancome Idole Nectar je oděn do ohnivé broskvové lahvičky s holograficky zářícím kruhem uprostřed.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lancome
  • EAN: 3614273749459
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”turecká růže, bulharská růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”karamel, popcorn”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}.  . . . . . . . . .
Lancome Idôle Nectar - EDP 100 ml
Lancome Idôle Nectar – EDP 50 ml
2273