La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 2

3236 

La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 2 od tohoto předního výrobce La Prairie lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 2 v akci za cenu 3236 Kč.

Katalogové číslo: 7611773110723 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 2 od výrobce se skvělou pověstí La Prairie – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Lehký krémový korektor poskytuje okamžité zdokonalení a trvalou dávku péče o pleť. Kombinuje kaviárový extrakt, známý pro své vypínací a zpevňující vlastnosti, s kaviárovou vodou, která obsahuje nejjemnější složky tohoto bohatého zdroje živin. Tyto mocné ingredience se spojují s pokročilou směsí jemných pigmentů s dlouhotrvajícím efektem v lehounkém korektoru, aby okamžitě a dlouhodobě podpořili přirozenou krásu pleti. Korektor okamžitě vyhlazuje jemné linky a vrásky a snižuje výskyt otoků pod očima a dlouhodobě minimalizuje viditelnost tmavých kruhů. Rozjasňuje oční okolí a poskytuje dlouhodobou hydrataci.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773110723
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 4
La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 2
3236