La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 1

3157 

La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 1 zboží dodává La Prairie lze pořídit u nás za příznivou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 1 levně za 3157 Kč.

Katalogové číslo: 7611773110716 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 1 od skvělé a známé značky La Prairie , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Lehký krémový korektor poskytuje okamžité zdokonalení a trvalou dávku péče o pleť. Kombinuje kaviárový extrakt, známý pro své vypínací a zpevňující vlastnosti, s kaviárovou vodou, která obsahuje nejjemnější složky tohoto bohatého zdroje živin. Tyto mocné ingredience se spojují s pokročilou směsí jemných pigmentů s dlouhotrvajícím efektem v lehounkém korektoru, aby okamžitě a dlouhodobě podpořili přirozenou krásu pleti. Korektor okamžitě vyhlazuje jemné linky a vrásky a snižuje výskyt otoků pod očima a dlouhodobě minimalizuje viditelnost tmavých kruhů. Rozjasňuje oční okolí a poskytuje dlouhodobou hydrataci.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773110716
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 4
La Prairie Krémový korektor na oční okolí Skin Caviar (Perfect Concealer) 6 ml 1
3157