La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml

6355 

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml od známého dodavatele La Mer je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml aktuálně výhodně za 6355 Kč.

Popis

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml od značky s dobrým jménem La Mer lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Krém urychluje regenerační proces pleti a prokazatelně zlepšuje její pevnost a obnovu. Proniká hluboko do pleti a zajišťuje důkladnou hydrataci. Udržuje v pleti potřebnou vlhkost, čímž pleť vyživuje. Složení krému napomáhá k důkladné výživě a mladistvému vzhledu pleti. Výsledkem bude jasnější a vitálnější pleť. Nechte se hýčkat s tímto dokonalým krémem, který si zamilujete a už nikdy nebudete chtít vyzkoušet jiný.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930000013
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 60 ml
6355