La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 30 ml

3264 

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 30 ml od známé značky La Mer je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 30 ml výhodně ted u nás za 3264 Kč.

Popis

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 30 ml od předního výrobce La Mer lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Krém urychluje regenerační proces pleti a prokazatelně zlepšuje její pevnost a obnovu. Proniká hluboko do pleti a zajišťuje důkladnou hydrataci. Udržuje v pleti potřebnou vlhkost, čímž pleť vyživuje. Složení krému napomáhá k důkladné výživě a mladistvému vzhledu pleti. Výsledkem bude jasnější a vitálnější pleť. Nechte se hýčkat s tímto dokonalým krémem, který si zamilujete a už nikdy nebudete chtít vyzkoušet jiný.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930000020
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 30 ml
3264