Jo Malone Silver Birch & Lavender – EDC 100 ml

2474 

Jo Malone Silver Birch & Lavender – EDC 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Jo Malone je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Jo Malone Silver Birch & Lavender – EDC 100 ml výhodně za 2474 Kč.

Katalogové číslo: 690251118618 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Silver Birch & Lavender – EDC 100 ml od skvělé značky Jo Malone je k dostání online za výhodnout cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Silver Birch & Lavender je levandulově-dřevitá vůně pro ženy a muže. Grapefruit otevírá vůni zářivou svěžestí a dodává lehce hořký, výrazně pikantní tón. V srdci je levandule, která je květinová, jemná a svěží se zelenou ovocností. Nakonec bříza a její chladný, dřevitý charakter dodává základu charismatickou intenzitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251118618
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bříza, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”levandulová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Jo Malone Silver Birch & Lavender - EDC 100 ml
Jo Malone Silver Birch & Lavender – EDC 100 ml
2474