Hugo Boss Boss Bottled – EDP 200 ml

2149 

Hugo Boss Boss Bottled – EDP 200 ml od známého výrobce Hugo Boss . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Hugo Boss Boss Bottled – EDP 200 ml v současnosti za 2149 Kč.

Katalogové číslo: 3614229828542 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hugo Boss Boss Bottled – EDP 200 ml od tohoto skvělého výrobce Hugo Boss , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

“Musíte zůstat věrní tomu, kým jste, a nedovolit ostatním, aby definovali, jak pro vás vypadá úspěch.” Parfémovaná voda Boss Bottled je novým přírůstkem do rodiny vůní s intenzivním složením. Tato kořeněná, dřevitá vůně je vytvořena pro každého muže dneška, který se vydává vlastní cestou vpřed, tak jako herec Chris Hemsworth. Muž oddaný svému osobnímu i profesnímu životu. Buďte sebevědomý, buďte svůj a úspěch je zajištěn. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hugo Boss
  • EAN: 3614229828542
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jablko, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , kardamom, kaštany”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Hugo Boss Boss Bottled - EDP 200 ml
Hugo Boss Boss Bottled – EDP 200 ml
2149