Hermes Eau Des Merveilles Bleue – EDT 100 ml

2393 

Hermes Eau Des Merveilles Bleue – EDT 100 ml od této skvělé značky Hermes je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Hermes Eau Des Merveilles Bleue – EDT 100 ml aktuálně výhodně za 2393 Kč.

Katalogové číslo: 3346131795635 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Eau Des Merveilles Bleue – EDT 100 ml od skvělé značky Hermes . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Eau Des Merveilles Bleue od značky Hermes je aromatická akvatická vůně pro ženy. Tuto toaletní vodu tvoří pouhé tři složky, a to exotické, zemité pačuli společně s dřevitými tóny, které doplňují akvatické tóny mořské vody. Pro všechny ženy, které jsou jako moře – oplývají klidem a vyrovnaností, ale zároveň umí být divoké a nespoutané jako mořské vlny v časech bouře. Na trh byla uvedena v roce 2016 a jejím tvůrcem je italsko-švýcarská parfemářka Christine Nagel.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346131795635
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pačuli , mořské tóny, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, vodní”}}.  . . . . . . . . .
Hermes Eau Des Merveilles Bleue - EDT 100 ml
Hermes Eau Des Merveilles Bleue – EDT 100 ml
2393