Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 30 ml

2709 

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 30 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Helena Rubinstein lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 30 ml právě nyní za skvělou cenu 2709 Kč.

Popis

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 30 ml od značky s dobrým jménem Helena Rubinstein jde u nás právě teď pořídit výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Obnovující sérum s příjemnou texturou je ideální pro všechny typy pleti, i pro všechny věkové skupiny. Zvyšuje odolnost pleti, osvěžuje, pleť perfektně hýčká a dodává jí přesně to, co potřebuje. Pomáhá vyhlazovat vrásky, obnovuje hustotu pleti a zachovává mladistvý vzhled. Podívejte se i na ostatní přípravky skvělé kosmetiky této značky .

 

Informace o produktu

  • Značka: Helena Rubinstein
  • EAN: 3614271563637
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 100 ml
Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 30 ml
2709